Noclegi Augustów

Zdjęcia:

Pokoje:

Pokoje gościnne Augustów

Apartament:

Apartamenty w Augustowie

Stary Dom:

Ogród Starego Domu w Augustowie

noclegi Augustów

pokoje gościnne 

przyjazna atmosfera

 

Stary Dom - Noclegi Augustów

Stary dom w Augustowie

   Stary Dom został zbudowany ok.1930 roku z litych,drewnianych bali.Był jednym z pierwszych budynków po północnej stronie rzeki Netty. Z początku,przed wojną, zamieszkiwały tu siostry zakonne. W czasie okupacji przejęła go  na swoje potrzeby żandarmeria niemiecka. Budynek w głębi ogrodu został przez nią przeniesiony z okolic obecnego portu żeglugi. Poprzednio będący stodołą zmienił przeznaczenie na stajnię. Niemcy trzymali w niej bryczki i konie.
     Po  zakończeniu wojny, będąc własnością znanego wówczas aktora Macieja Maciejewskiego, posiadłość została przejęta przez komunistów i zasiedlona "niechcianymi" lokatorami. Ok. roku 1970 została odkupiona przez obecnych właścicieli. W 2007r. obydwa budynki przeszły gruntowny remont.


    Dbając o stare detale,staraliśmy się zachować atmosferę starego domu. Świeże pokoje z łazienkami, wyposażone w nowoczesny sprzęt ,zadowolą gusta wszystkich gości. Duży ogród z wiatą, grillem i miejscami do wypoczynku zachęca spędzania w nim czasu. Mały, prywatny parking sprzyja poczuciu bezpieczeństwa.

   Przekraczając próg Starego Domu poczujecie klimat przeszłości i ciepłej atmosfery. Zapraszamy.

 

   Oferujemy Państwu całodobowy dostęp do internetu poprzez łącze wi-fi. 
Sportowców zachęcamy do korzystania z okolicznych tras rowerowych i biegowych oraz uprawiania sportów wodnych - w pobliżu rowery wodne i kajaki. Plażowiczów natomiast skusi pobliska miejska plaża, bądź równie bliskie centrum miasta Augustów. Odprężyć się można w naszym sielskim ogrodzie, gdzie czekają na Państwa meble ogrodowe oraz grill. 

 

Stary Dom oferuje: Noclegi Augustów, noclegi w Augustowie, pokoje gościnne Augustów

Start | Cennik | Zadzwoń

Copyright © Stary Dom 2014. All Rights Reserved.

Stary Dom - noclegi Augustów

Lokalizacja: ul. Partyzantów 36, Augustów, woj. podlaskie Telefon: 0-602-582-111